1. Z czego zrobione są produkty La Czapa Kabry?

Znaczna większość produktów dostępnych na stronie charakteryzuje się składem: 25% wełny, 75 % akrylu. Wyjątkiem jest model czapki HELLOVE, oraz niektóre czapki TRIQUENCE. Na każdej karcie produktu jest wyszczególniony dokładny jego skład.

2. Jak prać?

Dozwolone jest pranie w pralce w trybie prania RĘCZNEGO lub WEŁNY(ale nie DELIKATNE). Mimo to, produkty zalecam prać tylko ręcznie. W innym przypadku istnieje ryzyko, że produkt straci swój kolor i kształt. Wskazane suszenie na płasko.

3. Czy jest możliwość zamówienia specjalnego rozmiaru bądź koloru?

Tak. Istnieje możliwość zamówienia czapek w dowolnym rozmiarze i kolorze, (zarówno czapek klasycznych, jak i na dready). W przypadku zamówień specjalnych proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

4. Czy produkty La Czapa Kabra się „mechacą”?

Produkty La Czapa Kabra są stosunkowo odporne na „mechacenie się”, dzięki użyciu wysokiej jakości włóczki.

5. Czy produkty La Czapa Kabra „gryzą”?

Z reguły klienci odbierają produkty La Czapa Kabra jako bardzo przyjemne dla skóry (szczególnie wszystkie z zawartością wełny). Może się jednak zdarzyć, że osoby bardzo wrażliwe na dotyk tkaniny będą czuć dyskomfort. W takim przypadku radzę zamówić czapkę, opaskę bądź komin z podszewką.

6. Czy mogę zamówić czapkę, opaskę lub komin z podszewką?

Istnieje możliwość zamówienia produktów z podszewką, za dodatkową opłatą. Jeżeli w karcie danego produktu nie widnieje możliwość wyboru podszewki (np. w przypadku kominów), proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

  

7. Jak wyglądają zatrzaski w czapkach dziecięcych i czemu służą?

Zatrzaski w czapkach dziecięcych gwarantują, że czapka zawsze zachowa swój kształt, nawet na główkach ruchliwych maluchów.

    

8. Czy produkty La Czapa Kabra są wegańskie?

Nie wszystkie. Wegański jest model czapki HELLOVE. Na specjalne życzenie mogę zrobić każdy produkt w wersji wegańskiej – w tym celu proszę o kontakt mailowy bądź telefoniczny.

9. Noszę bardzo długie dready. Boję się, że moje baty się w czapce nie zmieszczą.

Czapki DREADLOVE są bardzo duże. Mieszczą się w niej dready długości do pasa, jak i dłuższe. Niemniej istnieje możliwość zamówienia większego rozmiaru czapki.

10. Czy możliwy jest odbiór osobisty?

Możliwy odbiór osobisty produktów na terenie Wrocławia. W tym celu proszę o kontakt.